Verinin saklandığı bellek bölgesi bulmacada nedir?

Verinin saklandığı bellek bölgesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Verinin saklandığı bellek bölgesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Verinin saklandığı bellek bölgesi“ sorusuna cevap olarak “ADDRESS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları verinin saklandığı bellek bölgesi, bulmaca sözlüğü 'verinin saklandığı bellek bölgesi', sözlükte verinin saklandığı bellek bölgesi ne, verinin saklandığı bellek bölgesi nedir, bulmacada verinin saklandığı bellek bölgesi, sözlükte verinin saklandığı bellek bölgesi, verinin saklandığı bellek bölgesi açıklaması, bulmaca verinin saklandığı bellek bölgesi, verinin saklandığı bellek bölgesi ne demek, sözlük verinin saklandığı bellek bölgesi, bulmaca çözümü verinin saklandığı bellek bölgesi, verinin saklandığı bellek bölgesi, verinin saklandığı bellek bölgesi tanımı