Vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili bulmacada nedir?

Vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili“ sorusuna cevap olarak “ABAB” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili ne demek, sözlükte vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili, bulmaca çözümü vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili, bulmaca soruları vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili, vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili nedir, vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili, vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili açıklaması, bulmaca sözlüğü 'vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili', vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili tanımı, bulmaca vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili, sözlükte vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili ne, bulmacada vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili, sözlük vergi tabanı hazırlamakta kullanılan bir programlama dili