Veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu bulmacada nedir?

Veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu“ sorusuna cevap olarak “SANATORYUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

bulmacada veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu, veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu tanımı, sözlük veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu, bulmaca soruları veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu, bulmaca veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu, bulmaca sözlüğü 'veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu', veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu ne demek, sözlükte veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu, bulmaca çözümü veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu, sözlükte veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu ne, veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu açıklaması, veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu nedir, veremli hastaların tedavisi için kurulmuş sağlık kuruluşu