Verdi’nin ünlü bir operası bulmacada nedir?

Verdi’nin ünlü bir operası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Verdi’nin ünlü bir operası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Verdi’nin ünlü bir operası“ sorusuna cevap olarak “AİDA”, “FALSTAFF”, “RİGOLETTO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı26

Anahtar Kelimeler:

sözlük verdi’nin ünlü bir operası, bulmaca soruları verdi’nin ünlü bir operası, verdi’nin ünlü bir operası ne demek, verdi’nin ünlü bir operası, sözlükte verdi’nin ünlü bir operası ne, sözlükte verdi’nin ünlü bir operası, verdi’nin ünlü bir operası nedir, bulmaca sözlüğü 'verdi’nin ünlü bir operası', bulmacada verdi’nin ünlü bir operası, verdi’nin ünlü bir operası açıklaması, bulmaca verdi’nin ünlü bir operası, bulmaca çözümü verdi’nin ünlü bir operası, verdi’nin ünlü bir operası tanımı