Van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale bulmacada nedir?

Van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale“ sorusuna cevap olarak “MURADİYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale, van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale ne demek, sözlükte van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale, sözlükte van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale ne, bulmaca soruları van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale, bulmaca van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale, sözlük van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale, van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale açıklaması, bulmaca sözlüğü 'van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale', bulmacada van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale, van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale tanımı, bulmaca çözümü van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale, van’a 80 km. uzaklıkta bir şelale nedir