Van Gölü kıyısındaki Urartu kenti bulmacada nedir?

Van Gölü kıyısındaki Urartu kenti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Van Gölü kıyısındaki Urartu kenti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Van Gölü kıyısındaki Urartu kenti“ sorusuna cevap olarak “ABAİNDİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlükte van gölü kıyısındaki urartu kenti ne, sözlük van gölü kıyısındaki urartu kenti, van gölü kıyısındaki urartu kenti nedir, sözlükte van gölü kıyısındaki urartu kenti, van gölü kıyısındaki urartu kenti, bulmaca van gölü kıyısındaki urartu kenti, bulmaca soruları van gölü kıyısındaki urartu kenti, bulmacada van gölü kıyısındaki urartu kenti, van gölü kıyısındaki urartu kenti tanımı, bulmaca sözlüğü 'van gölü kıyısındaki urartu kenti', bulmaca çözümü van gölü kıyısındaki urartu kenti, van gölü kıyısındaki urartu kenti açıklaması, van gölü kıyısındaki urartu kenti ne demek