Vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme bulmacada nedir?

Vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme“ sorusuna cevap olarak “KAZA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme ne demek, sözlükte vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme ne, bulmaca vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme, vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme nedir, bulmaca sözlüğü 'vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme', bulmaca soruları vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme, vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme açıklaması, sözlükte vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme, bulmaca çözümü vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme, vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme tanımı, bulmacada vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme, vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme, sözlük vaktinde kılınmayan namazı ya da tutulmayan orucu sonradan yerine getirme