Vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler bulmacada nedir?

Vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler“ sorusuna cevap olarak “DEFORMİTE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler', bulmaca çözümü vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler, vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler, bulmaca soruları vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler, bulmaca vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler, sözlük vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler, vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler ne demek, vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler açıklaması, sözlükte vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler ne, vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler tanımı, vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler nedir, sözlükte vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler, bulmacada vücutta da vücudun her hangi bir yerinde kalıcı biçimsel değişiklikler