Vücutta biriken azotlu bileşik bulmacada nedir?

Vücutta biriken azotlu bileşik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vücutta biriken azotlu bileşik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vücutta biriken azotlu bileşik“ sorusuna cevap olarak “ÜRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlük vücutta biriken azotlu bileşik, bulmacada vücutta biriken azotlu bileşik, vücutta biriken azotlu bileşik tanımı, vücutta biriken azotlu bileşik açıklaması, vücutta biriken azotlu bileşik, vücutta biriken azotlu bileşik ne demek, bulmaca vücutta biriken azotlu bileşik, bulmaca çözümü vücutta biriken azotlu bileşik, bulmaca soruları vücutta biriken azotlu bileşik, vücutta biriken azotlu bileşik nedir, sözlükte vücutta biriken azotlu bileşik, bulmaca sözlüğü 'vücutta biriken azotlu bileşik', sözlükte vücutta biriken azotlu bileşik ne