Vücutta Aşırı Miktarda Yağ Birikmesi bulmacada nedir?

Vücutta Aşırı Miktarda Yağ Birikmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vücutta Aşırı Miktarda Yağ Birikmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vücutta Aşırı Miktarda Yağ Birikmesi“ sorusuna cevap olarak “ADİPOZİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

sözlük vücutta aşırı miktarda yağ birikmesi, vücutta aşırı miktarda yağ birikmesi tanımı, sözlükte vücutta aşırı miktarda yağ birikmesi ne, bulmaca vücutta aşırı miktarda yağ birikmesi, bulmacada vücutta aşırı miktarda yağ birikmesi, vücutta aşırı miktarda yağ birikmesi, sözlükte vücutta aşırı miktarda yağ birikmesi, bulmaca sözlüğü 'vücutta aşırı miktarda yağ birikmesi', bulmaca çözümü vücutta aşırı miktarda yağ birikmesi, vücutta aşırı miktarda yağ birikmesi ne demek, vücutta aşırı miktarda yağ birikmesi açıklaması, bulmaca soruları vücutta aşırı miktarda yağ birikmesi, vücutta aşırı miktarda yağ birikmesi nedir