Vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması bulmacada nedir?

Vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması“ sorusuna cevap olarak “HİPERTERMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması', vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması, bulmacada vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması, bulmaca vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması, sözlükte vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması ne, bulmaca soruları vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması, vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması açıklaması, vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması tanımı, sözlükte vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması, bulmaca çözümü vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması, vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması ne demek, sözlük vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması, vücut sıcaklığının normalin üzerinde olması nedir