Vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi bulmacada nedir?

Vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi“ sorusuna cevap olarak “HETEROTAKSİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

bulmaca vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi, sözlük vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi, vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi nedir, vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi, vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi ne demek, bulmacada vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi, sözlükte vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi, bulmaca çözümü vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi, vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi açıklaması, bulmaca sözlüğü 'vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi', vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi tanımı, bulmaca soruları vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi, sözlükte vücudun sol yanında bulunan organların sağda yerleşmesi ne