Vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be bulmacada nedir?

Vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be“ sorusuna cevap olarak “HEMİPLEJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be, vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be ne demek, vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be açıklaması, bulmaca vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be, sözlük vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be, vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be, bulmaca sözlüğü 'vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be', bulmacada vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be, sözlükte vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be, sözlükte vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be ne, bulmaca çözümü vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be, vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be nedir, vücudun bir yarısında istemli hareket etkinliğinin tümüyle kaybolmasıyla be tanımı