Vücudun aşırı su kaybetmesi bulmacada nedir?

Vücudun aşırı su kaybetmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vücudun aşırı su kaybetmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vücudun aşırı su kaybetmesi“ sorusuna cevap olarak “DEHİDRATASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı27

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü vücudun aşırı su kaybetmesi, vücudun aşırı su kaybetmesi, vücudun aşırı su kaybetmesi açıklaması, bulmaca sözlüğü 'vücudun aşırı su kaybetmesi', bulmaca soruları vücudun aşırı su kaybetmesi, vücudun aşırı su kaybetmesi tanımı, bulmacada vücudun aşırı su kaybetmesi, vücudun aşırı su kaybetmesi nedir, bulmaca vücudun aşırı su kaybetmesi, vücudun aşırı su kaybetmesi ne demek, sözlükte vücudun aşırı su kaybetmesi, sözlük vücudun aşırı su kaybetmesi, sözlükte vücudun aşırı su kaybetmesi ne