Uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi bulmacada nedir?

Uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi“ sorusuna cevap olarak “DİRMİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi tanımı, bulmaca uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi, uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi ne demek, sözlük uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi, bulmacada uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi, uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi nedir, uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi açıklaması, uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi, bulmaca soruları uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi, bulmaca sözlüğü 'uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi', sözlükte uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi ne, sözlükte uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi, bulmaca çözümü uzun ve beyaz taneli bir üzüm cinsi