Uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü bulmacada nedir?

Uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü“ sorusuna cevap olarak “BASMATİ”, “YASEMİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlükte uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü, bulmaca uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü, bulmaca çözümü uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü, sözlük uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü, bulmacada uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü, uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü ne demek, bulmaca sözlüğü 'uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü', uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü tanımı, uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü, uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü açıklaması, bulmaca soruları uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü, sözlükte uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü ne, uzun taneli ve kokulu bir pirinç türü nedir