Uzun saplı yayvan ve delikli kepçe bulmacada nedir?

Uzun saplı yayvan ve delikli kepçe“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Uzun saplı yayvan ve delikli kepçe” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Uzun saplı yayvan ve delikli kepçe“ sorusuna cevap olarak “KEVGİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

sözlükte uzun saplı yayvan ve delikli kepçe ne, bulmaca çözümü uzun saplı yayvan ve delikli kepçe, sözlükte uzun saplı yayvan ve delikli kepçe, uzun saplı yayvan ve delikli kepçe nedir, uzun saplı yayvan ve delikli kepçe tanımı, bulmacada uzun saplı yayvan ve delikli kepçe, uzun saplı yayvan ve delikli kepçe açıklaması, uzun saplı yayvan ve delikli kepçe, uzun saplı yayvan ve delikli kepçe ne demek, bulmaca soruları uzun saplı yayvan ve delikli kepçe, sözlük uzun saplı yayvan ve delikli kepçe, bulmaca uzun saplı yayvan ve delikli kepçe, bulmaca sözlüğü 'uzun saplı yayvan ve delikli kepçe'