Uzun Taneli Ve Kokulu Pirinç Türü bulmacada nedir?

Uzun Taneli Ve Kokulu Pirinç Türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Uzun Taneli Ve Kokulu Pirinç Türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Uzun Taneli Ve Kokulu Pirinç Türü“ sorusuna cevap olarak “BASMATİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmacada uzun taneli ve kokulu pirinç türü, bulmaca uzun taneli ve kokulu pirinç türü, sözlük uzun taneli ve kokulu pirinç türü, bulmaca soruları uzun taneli ve kokulu pirinç türü, uzun taneli ve kokulu pirinç türü açıklaması, uzun taneli ve kokulu pirinç türü tanımı, sözlükte uzun taneli ve kokulu pirinç türü ne, uzun taneli ve kokulu pirinç türü, uzun taneli ve kokulu pirinç türü nedir, bulmaca sözlüğü 'uzun taneli ve kokulu pirinç türü', bulmaca çözümü uzun taneli ve kokulu pirinç türü, sözlükte uzun taneli ve kokulu pirinç türü, uzun taneli ve kokulu pirinç türü ne demek