Uzun Süreli Yatan Hastalarda Hareketsizlik Sonucu Sırtta Ve Kalçalarda Açılan Yaralar bulmacada nedir?

Uzun Süreli Yatan Hastalarda Hareketsizlik Sonucu Sırtta Ve Kalçalarda Açılan Yaralar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Uzun Süreli Yatan Hastalarda Hareketsizlik Sonucu Sırtta Ve Kalçalarda Açılan Yaralar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Uzun Süreli Yatan Hastalarda Hareketsizlik Sonucu Sırtta Ve Kalçalarda Açılan Yaralar“ sorusuna cevap olarak “DEKÜBİTİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı85

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, sözlükte uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, bulmaca uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, sözlükte uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar ne, bulmaca çözümü uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar nedir, bulmaca sözlüğü 'uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar', uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar ne demek, uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar açıklaması, bulmacada uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar tanımı, sözlük uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar