Uzun Süreli Yatan Hastalarda Hareketsizlik Sonucu Sırtta Ve Kalçalarda Açılan Yaralar bulmacada nedir?

Uzun Süreli Yatan Hastalarda Hareketsizlik Sonucu Sırtta Ve Kalçalarda Açılan Yaralar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Uzun Süreli Yatan Hastalarda Hareketsizlik Sonucu Sırtta Ve Kalçalarda Açılan Yaralar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Uzun Süreli Yatan Hastalarda Hareketsizlik Sonucu Sırtta Ve Kalçalarda Açılan Yaralar“ sorusuna cevap olarak “DEKÜBİTİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı85

Anahtar Kelimeler:

sözlük uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, bulmacada uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar açıklaması, uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar ne demek, bulmaca soruları uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, bulmaca sözlüğü 'uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar', sözlükte uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar ne, bulmaca uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, sözlükte uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar tanımı, uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar nedir, bulmaca çözümü uzun süreli yatan hastalarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar