Uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı bulmacada nedir?

Uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı“ sorusuna cevap olarak “KERVAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı açıklaması, uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı tanımı, bulmaca çözümü uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı, bulmaca soruları uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı, uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı ne demek, sözlükte uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı ne, bulmaca uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı, uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı nedir, sözlükte uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı, sözlük uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı, bulmacada uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı, uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı, bulmaca sözlüğü 'uzak yerlere yolcu ve ticaret eşyası taşıyan yük hayvanı katarı'