Uzak Dogu'da ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne bulmacada nedir?

Uzak Dogu'da ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Uzak Dogu'da ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Uzak Dogu'da ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne“ sorusuna cevap olarak “KAPAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

uzak doguda ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne, sözlükte uzak doguda ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne, uzak doguda ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne nedir, bulmaca sözlüğü 'uzak doguda ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne', bulmaca soruları uzak doguda ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne, sözlükte uzak doguda ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne ne, uzak doguda ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne tanımı, uzak doguda ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne ne demek, sözlük uzak doguda ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne, bulmaca çözümü uzak doguda ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne, bulmacada uzak doguda ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne, uzak doguda ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne açıklaması, bulmaca uzak doguda ticariamaçlı kullanılan iki ya da üç direkli tekne