Uyuma hastalığına tutulmuş kimse bulmacada nedir?

Uyuma hastalığına tutulmuş kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Uyuma hastalığına tutulmuş kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Uyuma hastalığına tutulmuş kimse“ sorusuna cevap olarak “NARKOLEPTİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

uyuma hastalığına tutulmuş kimse ne demek, uyuma hastalığına tutulmuş kimse nedir, uyuma hastalığına tutulmuş kimse, bulmaca sözlüğü 'uyuma hastalığına tutulmuş kimse', bulmaca uyuma hastalığına tutulmuş kimse, bulmaca soruları uyuma hastalığına tutulmuş kimse, sözlük uyuma hastalığına tutulmuş kimse, bulmaca çözümü uyuma hastalığına tutulmuş kimse, sözlükte uyuma hastalığına tutulmuş kimse ne, uyuma hastalığına tutulmuş kimse tanımı, sözlükte uyuma hastalığına tutulmuş kimse, bulmacada uyuma hastalığına tutulmuş kimse, uyuma hastalığına tutulmuş kimse açıklaması