Uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük bulmacada nedir?

Uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük“ sorusuna cevap olarak “NARKOMANİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

sözlükte uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük, uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük tanımı, bulmaca soruları uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük, sözlükte uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük ne, bulmaca uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük, uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük açıklaması, bulmaca çözümü uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük, sözlük uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük, uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük, bulmacada uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük, uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük nedir, uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük ne demek, bulmaca sözlüğü 'uyuşturucu ilaçlara hastalık derecesinde düşkünlük'