Urartular döneminde Van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km. bulmacada nedir?

Urartular döneminde Van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km.“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Urartular döneminde Van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km.” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Urartular döneminde Van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km.“ sorusuna cevap olarak “SAMRAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü urartular döneminde van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km., sözlükte urartular döneminde van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km. ne, bulmaca urartular döneminde van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km., bulmaca sözlüğü 'urartular döneminde van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km.', sözlükte urartular döneminde van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km., sözlük urartular döneminde van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km., urartular döneminde van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km. ne demek, urartular döneminde van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km. tanımı, urartular döneminde van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km. açıklaması, urartular döneminde van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km., bulmaca soruları urartular döneminde van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km., urartular döneminde van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km. nedir, bulmacada urartular döneminde van’ın su gereksinimini karşılamak için yapılan 51 km.