Urartu Devletini oluşturan ve Van Gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri bulmacada nedir?

Urartu Devletini oluşturan ve Van Gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Urartu Devletini oluşturan ve Van Gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Urartu Devletini oluşturan ve Van Gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri“ sorusuna cevap olarak “ABAENİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

sözlükte urartu devletini oluşturan ve van gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri ne, urartu devletini oluşturan ve van gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri ne demek, bulmaca sözlüğü 'urartu devletini oluşturan ve van gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri', urartu devletini oluşturan ve van gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri tanımı, urartu devletini oluşturan ve van gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri nedir, bulmacada urartu devletini oluşturan ve van gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri, bulmaca çözümü urartu devletini oluşturan ve van gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri, urartu devletini oluşturan ve van gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri, sözlükte urartu devletini oluşturan ve van gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri, urartu devletini oluşturan ve van gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri açıklaması, bulmaca urartu devletini oluşturan ve van gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri, sözlük urartu devletini oluşturan ve van gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri, bulmaca soruları urartu devletini oluşturan ve van gölü kıyısında yer alan ülkelerden biri