Unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış bulmacada nedir?

Unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış“ sorusuna cevap olarak “LAPSUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmaca unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış, unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış nedir, bulmacada unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış, sözlük unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış, bulmaca soruları unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış, bulmaca sözlüğü 'unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış', unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış tanımı, sözlükte unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış, bulmaca çözümü unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış, unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış ne demek, unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış, sözlükte unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış ne, unutkanlık ya da dikkatsizliğe bağlı yanlış açıklaması