Unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili bulmacada nedir?

Unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili“ sorusuna cevap olarak “AWK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili, unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili ne demek, bulmacada unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili, unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili nedir, bulmaca unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili, bulmaca sözlüğü 'unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili', unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili tanımı, unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili açıklaması, bulmaca çözümü unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili, sözlük unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili, sözlükte unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili, bulmaca soruları unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili, sözlükte unix’in özelliklerini de taşıyan oldukça güçlü bir “yığın dili ne