Ufak tefek tümseklere verilen ad bulmacada nedir?

Ufak tefek tümseklere verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ufak tefek tümseklere verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ufak tefek tümseklere verilen ad“ sorusuna cevap olarak “GÜBE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

ufak tefek tümseklere verilen ad tanımı, sözlükte ufak tefek tümseklere verilen ad ne, ufak tefek tümseklere verilen ad açıklaması, bulmaca sözlüğü 'ufak tefek tümseklere verilen ad', sözlükte ufak tefek tümseklere verilen ad, sözlük ufak tefek tümseklere verilen ad, ufak tefek tümseklere verilen ad nedir, bulmaca çözümü ufak tefek tümseklere verilen ad, bulmaca ufak tefek tümseklere verilen ad, ufak tefek tümseklere verilen ad, bulmacada ufak tefek tümseklere verilen ad, ufak tefek tümseklere verilen ad ne demek, bulmaca soruları ufak tefek tümseklere verilen ad