Ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç bulmacada nedir?

Ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç“ sorusuna cevap olarak “MİSVAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç, ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç nedir, sözlükte ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç ne, bulmacada ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç, ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç tanımı, bulmaca ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç, ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç, sözlükte ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç, bulmaca çözümü ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç, bulmaca sözlüğü 'ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç', ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç açıklaması, sözlük ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç, ucu dövülüp fırça durumuna getirilen ve diş temizliğinde kullanılan ağaç ne demek