Tuzlu Topraklarda Ve Denizin Rüzgarlarla Gelen Suyuna Dayanıklı Bitkiler Grubu bulmacada nedir?

Tuzlu Topraklarda Ve Denizin Rüzgarlarla Gelen Suyuna Dayanıklı Bitkiler Grubu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tuzlu Topraklarda Ve Denizin Rüzgarlarla Gelen Suyuna Dayanıklı Bitkiler Grubu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tuzlu Topraklarda Ve Denizin Rüzgarlarla Gelen Suyuna Dayanıklı Bitkiler Grubu“ sorusuna cevap olarak “HALOFİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı78

Anahtar Kelimeler:

tuzlu topraklarda ve denizin rüzgarlarla gelen suyuna dayanıklı bitkiler grubu nedir, bulmaca sözlüğü 'tuzlu topraklarda ve denizin rüzgarlarla gelen suyuna dayanıklı bitkiler grubu', tuzlu topraklarda ve denizin rüzgarlarla gelen suyuna dayanıklı bitkiler grubu ne demek, bulmaca çözümü tuzlu topraklarda ve denizin rüzgarlarla gelen suyuna dayanıklı bitkiler grubu, tuzlu topraklarda ve denizin rüzgarlarla gelen suyuna dayanıklı bitkiler grubu, bulmacada tuzlu topraklarda ve denizin rüzgarlarla gelen suyuna dayanıklı bitkiler grubu, bulmaca soruları tuzlu topraklarda ve denizin rüzgarlarla gelen suyuna dayanıklı bitkiler grubu, tuzlu topraklarda ve denizin rüzgarlarla gelen suyuna dayanıklı bitkiler grubu açıklaması, sözlükte tuzlu topraklarda ve denizin rüzgarlarla gelen suyuna dayanıklı bitkiler grubu, sözlük tuzlu topraklarda ve denizin rüzgarlarla gelen suyuna dayanıklı bitkiler grubu, bulmaca tuzlu topraklarda ve denizin rüzgarlarla gelen suyuna dayanıklı bitkiler grubu, sözlükte tuzlu topraklarda ve denizin rüzgarlarla gelen suyuna dayanıklı bitkiler grubu ne, tuzlu topraklarda ve denizin rüzgarlarla gelen suyuna dayanıklı bitkiler grubu tanımı