Turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand bulmacada nedir?

Turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand“ sorusuna cevap olarak “KLEMANTİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand, turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand nedir, sözlükte turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand ne, turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand ne demek, turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand açıklaması, bulmaca turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand, bulmaca sözlüğü 'turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand', turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand, turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand tanımı, bulmaca soruları turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand, bulmacada turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand, bulmaca çözümü turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand, sözlük turunç ile mandalinanın çaprazlanmasıyla elde edilmiş çok lezzetli bir mand