Tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara bulmacada nedir?

Tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara“ sorusuna cevap olarak “YAM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara ne, tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara tanımı, sözlükte tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara, tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara, sözlük tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara, bulmaca sözlüğü 'tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara', bulmacada tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara, tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara ne demek, bulmaca soruları tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara, tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara nedir, bulmaca tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara, bulmaca çözümü tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara, tropikal bölgelerde yetişen ve nişastaca zengin yumru kökleri yiyecek olara açıklaması