Tropikal Afrika’da yetişen ve Ohi de denilen ağaç bulmacada nedir?

Tropikal Afrika’da yetişen ve Ohi de denilen ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tropikal Afrika’da yetişen ve Ohi de denilen ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tropikal Afrika’da yetişen ve Ohi de denilen ağaç“ sorusuna cevap olarak “BA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

sözlükte tropikal afrika’da yetişen ve ohi de denilen ağaç ne, sözlük tropikal afrika’da yetişen ve ohi de denilen ağaç, bulmaca tropikal afrika’da yetişen ve ohi de denilen ağaç, tropikal afrika’da yetişen ve ohi de denilen ağaç tanımı, tropikal afrika’da yetişen ve ohi de denilen ağaç, bulmacada tropikal afrika’da yetişen ve ohi de denilen ağaç, bulmaca sözlüğü 'tropikal afrika’da yetişen ve ohi de denilen ağaç', tropikal afrika’da yetişen ve ohi de denilen ağaç nedir, sözlükte tropikal afrika’da yetişen ve ohi de denilen ağaç, tropikal afrika’da yetişen ve ohi de denilen ağaç açıklaması, tropikal afrika’da yetişen ve ohi de denilen ağaç ne demek, bulmaca soruları tropikal afrika’da yetişen ve ohi de denilen ağaç, bulmaca çözümü tropikal afrika’da yetişen ve ohi de denilen ağaç