Tropikal Afrika’da yetişen ve ”Ohi” de denilen ağaç bulmacada nedir?

Tropikal Afrika’da yetişen ve ”Ohi” de denilen ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tropikal Afrika’da yetişen ve ”Ohi” de denilen ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tropikal Afrika’da yetişen ve ”Ohi” de denilen ağaç“ sorusuna cevap olarak “BA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

tropikal afrika’da yetişen ve ”ohi” de denilen ağaç nedir, sözlükte tropikal afrika’da yetişen ve ”ohi” de denilen ağaç, tropikal afrika’da yetişen ve ”ohi” de denilen ağaç açıklaması, sözlük tropikal afrika’da yetişen ve ”ohi” de denilen ağaç, bulmacada tropikal afrika’da yetişen ve ”ohi” de denilen ağaç, bulmaca soruları tropikal afrika’da yetişen ve ”ohi” de denilen ağaç, sözlükte tropikal afrika’da yetişen ve ”ohi” de denilen ağaç ne, bulmaca çözümü tropikal afrika’da yetişen ve ”ohi” de denilen ağaç, bulmaca tropikal afrika’da yetişen ve ”ohi” de denilen ağaç, tropikal afrika’da yetişen ve ”ohi” de denilen ağaç, tropikal afrika’da yetişen ve ”ohi” de denilen ağaç tanımı, tropikal afrika’da yetişen ve ”ohi” de denilen ağaç ne demek, bulmaca sözlüğü 'tropikal afrika’da yetişen ve ”ohi” de denilen ağaç'