Tropikal Afrika’da yetişen bir ağaç bulmacada nedir?

Tropikal Afrika’da yetişen bir ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tropikal Afrika’da yetişen bir ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tropikal Afrika’da yetişen bir ağaç“ sorusuna cevap olarak “ABALE”, “AZOBE”, “OKAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

tropikal afrika’da yetişen bir ağaç ne demek, bulmaca sözlüğü 'tropikal afrika’da yetişen bir ağaç', tropikal afrika’da yetişen bir ağaç nedir, tropikal afrika’da yetişen bir ağaç tanımı, tropikal afrika’da yetişen bir ağaç açıklaması, sözlükte tropikal afrika’da yetişen bir ağaç ne, sözlükte tropikal afrika’da yetişen bir ağaç, bulmaca çözümü tropikal afrika’da yetişen bir ağaç, bulmaca soruları tropikal afrika’da yetişen bir ağaç, bulmacada tropikal afrika’da yetişen bir ağaç, sözlük tropikal afrika’da yetişen bir ağaç, bulmaca tropikal afrika’da yetişen bir ağaç, tropikal afrika’da yetişen bir ağaç