Tropikal Afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç bulmacada nedir?

Tropikal Afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tropikal Afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tropikal Afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç“ sorusuna cevap olarak “AZOBE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

tropikal afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç açıklaması, tropikal afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç ne demek, bulmaca sözlüğü 'tropikal afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç', sözlükte tropikal afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç ne, sözlük tropikal afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç, bulmacada tropikal afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç, tropikal afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç, tropikal afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç nedir, sözlükte tropikal afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç, bulmaca tropikal afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç, bulmaca çözümü tropikal afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç, tropikal afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç tanımı, bulmaca soruları tropikal afrika’da yetişen çok sert ve dayanıklı odun olan bir ağaç