Tropik Afrika'da Yetişen Ve Yağlı Meyvesi Yenebilen Bir Ağaç bulmacada nedir?

Tropik Afrika'da Yetişen Ve Yağlı Meyvesi Yenebilen Bir Ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tropik Afrika'da Yetişen Ve Yağlı Meyvesi Yenebilen Bir Ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tropik Afrika'da Yetişen Ve Yağlı Meyvesi Yenebilen Bir Ağaç“ sorusuna cevap olarak “KARİTE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü tropik afrikada yetişen ve yağlı meyvesi yenebilen bir ağaç, sözlükte tropik afrikada yetişen ve yağlı meyvesi yenebilen bir ağaç, bulmaca soruları tropik afrikada yetişen ve yağlı meyvesi yenebilen bir ağaç, tropik afrikada yetişen ve yağlı meyvesi yenebilen bir ağaç nedir, tropik afrikada yetişen ve yağlı meyvesi yenebilen bir ağaç, bulmaca tropik afrikada yetişen ve yağlı meyvesi yenebilen bir ağaç, sözlük tropik afrikada yetişen ve yağlı meyvesi yenebilen bir ağaç, sözlükte tropik afrikada yetişen ve yağlı meyvesi yenebilen bir ağaç ne, tropik afrikada yetişen ve yağlı meyvesi yenebilen bir ağaç ne demek, bulmaca sözlüğü 'tropik afrikada yetişen ve yağlı meyvesi yenebilen bir ağaç', bulmacada tropik afrikada yetişen ve yağlı meyvesi yenebilen bir ağaç, tropik afrikada yetişen ve yağlı meyvesi yenebilen bir ağaç açıklaması, tropik afrikada yetişen ve yağlı meyvesi yenebilen bir ağaç tanımı