Tren raylarının altına konulan kırma taş bulmacada nedir?

Tren raylarının altına konulan kırma taş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tren raylarının altına konulan kırma taş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tren raylarının altına konulan kırma taş“ sorusuna cevap olarak “BALAST” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

tren raylarının altına konulan kırma taş ne demek, tren raylarının altına konulan kırma taş tanımı, sözlük tren raylarının altına konulan kırma taş, tren raylarının altına konulan kırma taş, sözlükte tren raylarının altına konulan kırma taş ne, bulmaca çözümü tren raylarının altına konulan kırma taş, tren raylarının altına konulan kırma taş nedir, bulmaca tren raylarının altına konulan kırma taş, bulmaca soruları tren raylarının altına konulan kırma taş, bulmaca sözlüğü 'tren raylarının altına konulan kırma taş', bulmacada tren raylarının altına konulan kırma taş, sözlükte tren raylarının altına konulan kırma taş, tren raylarının altına konulan kırma taş açıklaması