Trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad bulmacada nedir?

Trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad“ sorusuna cevap olarak “KATARSİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad, sözlükte trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad ne, trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad tanımı, sözlükte trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad, trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad nedir, bulmacada trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad, bulmaca trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad, trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad ne demek, trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad açıklaması, bulmaca soruları trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad, sözlük trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad, bulmaca çözümü trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad, bulmaca sözlüğü 'trajedinin seyircide uyandırdığı arınma duygusuna verilen ad'