Topraksız köylüden alınan kazanç vergisi bulmacada nedir?

Topraksız köylüden alınan kazanç vergisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Topraksız köylüden alınan kazanç vergisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Topraksız köylüden alınan kazanç vergisi“ sorusuna cevap olarak “BADIHAVA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmacada topraksız köylüden alınan kazanç vergisi, topraksız köylüden alınan kazanç vergisi, topraksız köylüden alınan kazanç vergisi açıklaması, bulmaca soruları topraksız köylüden alınan kazanç vergisi, bulmaca çözümü topraksız köylüden alınan kazanç vergisi, bulmaca sözlüğü 'topraksız köylüden alınan kazanç vergisi', sözlük topraksız köylüden alınan kazanç vergisi, topraksız köylüden alınan kazanç vergisi tanımı, topraksız köylüden alınan kazanç vergisi nedir, sözlükte topraksız köylüden alınan kazanç vergisi, topraksız köylüden alınan kazanç vergisi ne demek, bulmaca topraksız köylüden alınan kazanç vergisi, sözlükte topraksız köylüden alınan kazanç vergisi ne