Toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan bulmacada nedir?

Toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan“ sorusuna cevap olarak “HİPOGEİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan açıklaması, bulmaca toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan, toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan tanımı, toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan nedir, toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan, sözlükte toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan ne, toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan ne demek, bulmacada toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan, sözlükte toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan, sözlük toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan, bulmaca soruları toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan, bulmaca çözümü toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan, bulmaca sözlüğü 'toprak yüzeyinin altında gelişen ya da yaşayan'