Toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı bulmacada nedir?

Toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı“ sorusuna cevap olarak “DOMALAN”, “KEME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

bulmacada toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı, toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı tanımı, toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı nedir, bulmaca çözümü toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı, bulmaca toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı, toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı açıklaması, sözlükte toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı, bulmaca soruları toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı, toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı ne demek, sözlük toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı, bulmaca sözlüğü 'toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı', sözlükte toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı ne, toprak içinde yumru biçiminde yetişen yer mantarı