Toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş bulmacada nedir?

Toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş“ sorusuna cevap olarak “YUNGU”, “YUVAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

sözlükte toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş, toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş ne demek, bulmaca sözlüğü 'toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş', sözlük toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş, toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş, toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş nedir, bulmaca soruları toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş, bulmacada toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş, bulmaca çözümü toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş, toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş tanımı, bulmaca toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş, toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş açıklaması, sözlükte toprak damları sıkıştırmakta kullanılan silindir biçimli ağır taş ne