Toprak Zerrelerinin Tarım Aletlerine Yapışma Özelliği bulmacada nedir?

Toprak Zerrelerinin Tarım Aletlerine Yapışma Özelliği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toprak Zerrelerinin Tarım Aletlerine Yapışma Özelliği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toprak Zerrelerinin Tarım Aletlerine Yapışma Özelliği“ sorusuna cevap olarak “ADHEZYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmacada toprak zerrelerinin tarım aletlerine yapışma özelliği, toprak zerrelerinin tarım aletlerine yapışma özelliği, toprak zerrelerinin tarım aletlerine yapışma özelliği açıklaması, toprak zerrelerinin tarım aletlerine yapışma özelliği nedir, sözlükte toprak zerrelerinin tarım aletlerine yapışma özelliği ne, sözlükte toprak zerrelerinin tarım aletlerine yapışma özelliği, bulmaca toprak zerrelerinin tarım aletlerine yapışma özelliği, bulmaca çözümü toprak zerrelerinin tarım aletlerine yapışma özelliği, sözlük toprak zerrelerinin tarım aletlerine yapışma özelliği, bulmaca soruları toprak zerrelerinin tarım aletlerine yapışma özelliği, toprak zerrelerinin tarım aletlerine yapışma özelliği ne demek, toprak zerrelerinin tarım aletlerine yapışma özelliği tanımı, bulmaca sözlüğü 'toprak zerrelerinin tarım aletlerine yapışma özelliği'