Toprak Üzerine Yayılarak Uzanan Bitki Kolları bulmacada nedir?

Toprak Üzerine Yayılarak Uzanan Bitki Kolları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toprak Üzerine Yayılarak Uzanan Bitki Kolları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toprak Üzerine Yayılarak Uzanan Bitki Kolları“ sorusuna cevap olarak “URG” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

toprak üzerine yayılarak uzanan bitki kolları, bulmaca toprak üzerine yayılarak uzanan bitki kolları, bulmaca çözümü toprak üzerine yayılarak uzanan bitki kolları, toprak üzerine yayılarak uzanan bitki kolları tanımı, sözlükte toprak üzerine yayılarak uzanan bitki kolları ne, bulmacada toprak üzerine yayılarak uzanan bitki kolları, toprak üzerine yayılarak uzanan bitki kolları ne demek, bulmaca sözlüğü 'toprak üzerine yayılarak uzanan bitki kolları', bulmaca soruları toprak üzerine yayılarak uzanan bitki kolları, toprak üzerine yayılarak uzanan bitki kolları açıklaması, sözlükte toprak üzerine yayılarak uzanan bitki kolları, sözlük toprak üzerine yayılarak uzanan bitki kolları, toprak üzerine yayılarak uzanan bitki kolları nedir