Toprağa kazılan derince çukur bulmacada nedir?

Toprağa kazılan derince çukur“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toprağa kazılan derince çukur” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toprağa kazılan derince çukur“ sorusuna cevap olarak “KUYU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları toprağa kazılan derince çukur, toprağa kazılan derince çukur açıklaması, toprağa kazılan derince çukur tanımı, toprağa kazılan derince çukur ne demek, sözlükte toprağa kazılan derince çukur, bulmacada toprağa kazılan derince çukur, bulmaca çözümü toprağa kazılan derince çukur, bulmaca toprağa kazılan derince çukur, toprağa kazılan derince çukur nedir, bulmaca sözlüğü 'toprağa kazılan derince çukur', sözlük toprağa kazılan derince çukur, toprağa kazılan derince çukur, sözlükte toprağa kazılan derince çukur ne