Toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu bulmacada nedir?

Toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu“ sorusuna cevap olarak “AVELE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu, bulmaca soruları toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu, sözlükte toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu ne, sözlük toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu, bulmaca toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu, sözlükte toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu, toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu, toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu açıklaması, bulmaca çözümü toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu, toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu nedir, toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu tanımı, bulmaca sözlüğü 'toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu', toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu ne demek