Toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu bulmacada nedir?

Toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu“ sorusuna cevap olarak “AVELE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu, bulmacada toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu, bulmaca çözümü toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu, toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu nedir, sözlükte toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu, bulmaca sözlüğü 'toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu', toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu, sözlükte toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu ne, toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu açıklaması, toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu tanımı, toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu ne demek, bulmaca toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu, sözlük toprağa açılmış ya da ağaca oyulmuş deliklerin bulunduğu bir yolda söz konu