Toprağın Çukur Yerlerine Biriken Yağmur Suyu bulmacada nedir?

Toprağın Çukur Yerlerine Biriken Yağmur Suyu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toprağın Çukur Yerlerine Biriken Yağmur Suyu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toprağın Çukur Yerlerine Biriken Yağmur Suyu“ sorusuna cevap olarak “AĞYATAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları toprağın çukur yerlerine biriken yağmur suyu, toprağın çukur yerlerine biriken yağmur suyu açıklaması, sözlükte toprağın çukur yerlerine biriken yağmur suyu, bulmaca sözlüğü 'toprağın çukur yerlerine biriken yağmur suyu', toprağın çukur yerlerine biriken yağmur suyu ne demek, toprağın çukur yerlerine biriken yağmur suyu, bulmaca çözümü toprağın çukur yerlerine biriken yağmur suyu, bulmacada toprağın çukur yerlerine biriken yağmur suyu, bulmaca toprağın çukur yerlerine biriken yağmur suyu, sözlükte toprağın çukur yerlerine biriken yağmur suyu ne, sözlük toprağın çukur yerlerine biriken yağmur suyu, toprağın çukur yerlerine biriken yağmur suyu tanımı, toprağın çukur yerlerine biriken yağmur suyu nedir