Toprağı derince kazarak altını üstüne getirme bulmacada nedir?

Toprağı derince kazarak altını üstüne getirme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toprağı derince kazarak altını üstüne getirme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toprağı derince kazarak altını üstüne getirme“ sorusuna cevap olarak “KİRİZMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

sözlükte toprağı derince kazarak altını üstüne getirme, toprağı derince kazarak altını üstüne getirme nedir, bulmaca sözlüğü 'toprağı derince kazarak altını üstüne getirme', bulmaca toprağı derince kazarak altını üstüne getirme, toprağı derince kazarak altını üstüne getirme tanımı, toprağı derince kazarak altını üstüne getirme, bulmaca çözümü toprağı derince kazarak altını üstüne getirme, bulmacada toprağı derince kazarak altını üstüne getirme, bulmaca soruları toprağı derince kazarak altını üstüne getirme, sözlükte toprağı derince kazarak altını üstüne getirme ne, sözlük toprağı derince kazarak altını üstüne getirme, toprağı derince kazarak altını üstüne getirme ne demek, toprağı derince kazarak altını üstüne getirme açıklaması