Toplumun duygularını inciten olay ya da durum bulmacada nedir?

Toplumun duygularını inciten olay ya da durum“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toplumun duygularını inciten olay ya da durum” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toplumun duygularını inciten olay ya da durum“ sorusuna cevap olarak “REZALET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

bulmaca toplumun duygularını inciten olay ya da durum, bulmacada toplumun duygularını inciten olay ya da durum, toplumun duygularını inciten olay ya da durum tanımı, toplumun duygularını inciten olay ya da durum açıklaması, toplumun duygularını inciten olay ya da durum nedir, sözlük toplumun duygularını inciten olay ya da durum, bulmaca sözlüğü 'toplumun duygularını inciten olay ya da durum', toplumun duygularını inciten olay ya da durum, bulmaca soruları toplumun duygularını inciten olay ya da durum, sözlükte toplumun duygularını inciten olay ya da durum, sözlükte toplumun duygularını inciten olay ya da durum ne, toplumun duygularını inciten olay ya da durum ne demek, bulmaca çözümü toplumun duygularını inciten olay ya da durum